Günay Musayeva hakkındaki son dakika haberi herkesi çok şaşırttı! Günay Musayeva, Sarıyer’deki evinde sevgilisi Taha Tatlıcı ile kavga etmeye başladı. Kavga devam ederken mankenin 6 yaşındaki oğlu Cihangir Can Karel de korkup ağlamaya başladı. Bu duruma çok öfkelenen Günay Musayeva masadaki yemek bıçağını alıp sevgilisi Taha Tatlıcı’ya saldırdı!

Tolga Karel ile evliliği ile adından söz ettiren Azeri asıllı Türk manken Günay Musayeva bu kez bıçakla yaralama olayıyla gündeme geldi! Magazin gündemini sarsan son dakika haberinin detayları ne? Bıçaklanma olayından sonra Taha Tatlıcı sevgilisi Günay Musayeva’dan şikayetçi oldu! Musayeva ifadesinde; “kendimi ve oğlumu korudum” dedi.

Manken Günay Musayeva, sevgilisi Taha Tatlıcı ile 19 Mart günü Beşiktaş’ta kavga etmeye başladı. Ardından tartışma, Musayeva’nın Sarıyer’deki evinde devam etti. Bu arada, mankenin 6 yaşındaki oğlu korkup ağlamaya başladı.

Taha Tatlıcı, oğlunu koltuğa fırlatınca Musayeva masadaki yemek bıçağını kapıp sevgilisine saldırdı. Hastaneye giden Tatlıcı, ardından polise başvurup şikayetçi oldu. Musayeva, “Oğlumu ve kendimi korudum” dedi ama hakkında silahla yaralamadan dava açıldı.

kaynak: günaydın