İstanbul Beylikdüzü’nde kaybolduğu belirtilen 13 yaşındaki Defne Kaya adlı kız çocuğunun babasıyla birlikte olduğu ortaya çıktı. Kaybolan küçük kızın babası tarafından kaçırıldığı ve bir kolununda kırıldığı belirtildi. Anne Gamze Görgel, babadan şikayetçi olurken emniyetin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Beylikdüzü’nde evinden saat 08:50’de dershaneye gitmek üzere çıkan 13 yaşındaki Defne Kaya’nın babası tarafından kaçırıldığı öğrenildi.

Anne Gamze Görgel dershane ile evin arasının 10 dakikalık bir yol olduğunu belirterek “Defne 13 yaşında. Sabah 08:50’de evden çıkıyor. Ancak dershaneye uğramıyor” demişti.

İNCELEME YAPILDIĞINI ÖĞRENEN BABA KARAKOLU ARADI

Anne Görgel, emniyete başvurduklarını ve MOBESE kameralarının incelendiğini belirtmişti. Anneden edinilen bilgilere göre, önce kızının yanında olduğunu inkar eden baba daha sonra polisin güvenlik kayıtlarını incelediğini öğrenip karakolu arayarak küçük kızın yanında olduğunu söyledi.

Küçük kızın kolunun kırıldığı öğrenilirken baba, kızın kolunu annesinin kırdığını iddia etti ancak annesi aynı suçlama ile baba hakkında karakolda suç duyurusunda bulundu.