Bir düğünde Sinan Akçıl ile sahne alan şarkıcı Ferhat Göçer, Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel’den behsetmeye başlayınca gerginlik yaşandı.

Burcu Kıratlı, oturduğu masayı terk etti. 2.Sayfa programının haberine göre, düğünde Sinan Akçıl ile sahneye çıkan Ferhat Göçer, sözleri Akçıl’a ait olan Kızım şarkısını okudu. Daha sonra şarkının hikayesini anlatmaya başlayan Göçer, Akçıl’a döndü ve “Bir gün Sinan’a gittim. Kapıyı çaldım, Sinan kapıyı açtı, içeride de Hadise vardı. Bir baktım Hadise ağlıyordu. Meğerse Sinan Hadise’ye öyle duygusal bir şarkı yazmış ki onu ağlatmış. O şarkıda okuduğum Kızım şarkısı ” dedi. Bununla da kalmayan Göçer, Akçıl’ın “Biri Bana Gelsin” şarkısını da o zamanlar aşk yaşadığı İzel’e yazdığını söyleyince ortalık iyice gerildi.

Ferhat Göçer’in bu açıklamalarından sonra Sinan Akçıl “Ben şuandaki bütün şarkıları biricik karıma, eşime Burcu Kıratlı’ya söylüyorum dedi. Ancak Kıratlı bu gaflara dayanamayarak masayı terk etti. Eşinin arkasından giden Sinan Akçıl ise yakın çevresinin de çabalarıyla kısa bir süre sonra Kıratlı’yı düğün mekanına geri döndü.

kaynak:magazin.gündemi