Oğlu Karan’ı Nisan’da kucağına alan Fahriye Evcen, kendini eğitime verdi. Güzel oyuncu, kişisel gelişimi ve bebeğinin bakımı için uzmanlardan bilgiler alıyor.

Eşi Burak Özçivit‘le oğlu Karan’ı Nisan’da kucağına alan Fahriye Evcen, “Eğitim şart” dedi. Oğlunun bakımıyla bizzat kendi ilgilenen güzel oyuncu, hiçbir şeyi şansa bırakmadı. 33 yaşında anne olan Evcen, anne ve bebek sağlığından organik beslenmeye, spordan kişisel gelişime kadar pek çok alanda donanımlı olmak için uzmanlardan yardım alıyor. Doğum sonrası fazlalıklarından kurtulmak için pilatese başlayan oyuncu, sadece organik yiyecekler tüketip organik ürünler kullanıyor. Oyuncu, Prof. Dr. Sinan Canan’ı da sosyal medyada takibe aldı.

Takvim’in haberine göre; Fahriye Evcen, Canan’ın beynin gizli sırları hakkında yazdığı makaleleri okuyup Uzman Psikolog Aslı Karasaç’ın psikolojiyle ilgili paylaştığı bilgilerle işini şansa bırakmıyor. Ünlü oyuncu, doğumunu da yaptıran Prof. Dr. Bülent Urman’ı da takibe alıp sık sık anne ve bebek sağlığıyla ilgili konularda doktoruna danışıyor.

Diriliş Osman’ dizisiyle atv’de hayranlarıyla buluşacak olan Burak Özçivit, Instagram’da 13.2 milyon takipçiye ulaştı.

kaynak: günaydın