İbrahim Kutluay ve Demet Şener arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan Demet Şener’in Cenk Küpeli’nin ailesiyle sorunlar yaşadığı iddia edilmişti. Demet Şener’in Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmasının ardından Küpeli’nin babasını aradığı ve “Ben yandım, oğlunuz yanmasın” dediği konuşulan İbrahim Kutluay, iddialara yanıt verdi. 

Hürriyet’in haberine göre, İbrahim Kutluay, kızı İrem ve oğlu Ömer’in de bulunduğu nikah fotoğrafının basına yansıması hakkında ise şunları söyledi: “Her şeyden önemlisi çocuklarımın sağlıklı olması. Başka hiçbir şey beni ilgilendirmiyor. Beni ve çocuklarımı bu konuların dışında tutun lütfen. Sonuçta ben çocuklarımla gayet güzel zaman geçiriyorum, onun dışında başka hiçbir şeye karışmıyorum.”

Cenk Küpeli ve Demet Şener geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturmuştu. Aile arasında gerçekleşen bir törenle dünyaevine giren çift hakkında çok konuşulan bir iddia ortaya atılmıştı. İddiaya göre Cenk Küpeli’nin ailesi oğullarının Demet Şener’le evlenmesini istemedi.