WINDSOR, UNITED KINGDOM - MAY 19: Prince Harry looks at his bride, Meghan Markle, as she arrived accompanied by Prince Charles, Prince of Wales during their wedding in St George's Chapel at Windsor Castle on May 19, 2018 in Windsor, England. (Photo by Jonathan Brady - WPA Pool/Getty Images)

Geçtiğimiz yıl Prens Harry ile evlenen ve bir erkek çocuk dünyaya getiren Meghan Markle ile ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Prens Harry’den önce bir kez evlenen Meghan Markle hakkında hazırlanan bir televizyon belgeseli Düşes’in Prens Harry ile tanışmadan önceki hayatına ışık tutuyor. Dolayısıyla belgeselde Markle’ın ilk eşinden neden ayrıldığı konusuna da yer veriliyor.

Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood adlı belgesel, 37 yaşındaki eski oyuncu, şimdiki Sussex Düşesi’nin eski eşinden ayrılma sebebini de ortaya koyuyor.

Bir yıl önce tüm dünyanın canlı yayınla takip ettiği bir törenle evlenen ve 6 Mayıs’ta ilk bebeği Archie Harrison’ı dünyaya getiren Markle, 2011 yılında Hollywood yapımcısı olan Trevor Engelson’la evlenmiş, 2013’te de boşanmıştı.

Çift, 2011’de Jamaika’da yaptıkları düğünle evlendikten sonra iki yıl boyunca ayrı şehirlerde yaşamıştı.

Geçen hafta sonu ABD’deki Chanel 5’te yayınlanan belgeselde konuşan gazeteci Ashley Pierson, Meghan Markle‘ın oyunculuk kariyerinin, eski eşiyle ayrılmasına yol açtığını iddia etti.

Pierson, “Yedi yıllık birliktelikten sonra iki yıl evli kaldılar.
Evlenir evlenmez Meghan, Suits dizisine başladı. Dolayısıyla o Kanada’nın Toronto şehrindeyken eşi Los Angeles’taydı. İlişkileri yürümedi” dedi.

KAYNAK: Günaydın