Ünlü futbolcu David Beckham 20 yıllık eşi Victoria Beckham‘ı kızdırdı. Ünlü çift Victoria Backham ve David Beckham’ın arasına ünlü futbolcunun oyun tutkusu girdi. Efsanevi futbolcu David Beckham ile mutlu bir evliliği olan ve bu evlilikten 4 çocuğu bulunan Victoria Beckham çıldırdı. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü yıldız Victoria Beckham takipçilerine eşi David Beckham’ı şikayet etti. İşte Victoria Beckham’ın “hayatımızı mahvediyor” dediği David Beckham’ın tutkusu…

İngiliz efsanevi futbolcu David Beckham‘ın (44) son zamanlarda en büyük eğlencesi binlerce parçadan oluşan lego setlerini tamamlamak.

Ancak Beckham, bir sete başladığında saatlerce başından kalkmıyor. Bu duruma isyan eden eşi Victoria Beckham (45), eşinin o anlarını sosyal medyada esprili sözlerle paylaştı:

“Akşam 21.45’te başladı. Sabahın 3’üne kadar uğraştı. Uyandık. İlk iş başına oturdu. Tüm planlarımız bekliyor. Yeni hobisi hayatımı mahvetmek.”

Victoria Beckham eşinin oyun tutkusu yüzünden günlük hayatlarının sekteye uğramasından şikayetçi. 4 çocuklu çiftin serveti 1 milyar doların üzerinde.
David Beckham‘ın tamamlamaya çalıştığı Harry Potter filmindeki kale ‘legosu 6 bin parçadan oluşuyor.

kaynak: günaydın